PALMARES CAllant TONGEREN

DAMES

Kampioen van België :1981 - 1982 - 1986
Beker van België : 1984 - 1985

HEREN

Kampioen van België : 2003 - 2005 - 2009 - 2010 - 2012 - 2015
Beker van België : 2004 -2005 - 2008 - 2009 -2011 - 2016

EUROPEES

Dames : 10 wedstrijden
Heren : 42 wedstrijden - beste resultaat 1/4 finale EHF Challenge cup (2014)

 

PALMARES RECENTE PLAY-OFFS

2014/2015 • PLAY OFF - Finales

30 mei 2015 • Initia Hasselt - United HC Tongeren

23 mei 2015 • Initia Hasselt - United HC Tongeren

16 mei 2015 • United HC Tongeren - Initia Hasselt

2013/2014 • PLAY OFF - Finales

 

2012/2013 • PLAY OFF - Finales

 

2011/2012 • PLAY OFF - Finales

 

2010/2011 • PLAY OFF  -  Finales

21 mei • Initia Hasselt - United HC Tongeren • 37 - 34 (28-28 ; 31-31)
Polfliet, Lupica, Guccio, Roland (8), Dimitroski (3), TackJelle, Roggeman (1), Bourlet (8), De Beule (1), Tasevski (8), Stijnen, Luyten, Tack Joris (1), Qerimi (4)

14 mei • United HC Tongeren - Initia Hasselt • 21  -  23
Polfliet, Lupica, Guccio, Roland (4), Dimitroski (1), Tack Jelle, Roggeman (3), Bourlet (1), De Beule, Tasevski (4), Stijnen, Luyten, Tack Joris (4), Qerimi (4)

2010/2011 • PLAY OFF -  Wedstrijden

30 apr • United HC Tongeren - Initia Hasselt • 26 - 36
Polfliet, Lupica, Guccio, Roland (1), Dimitroski (3), Tack Jelle (1), Roggeman (3), Bourlet (4), De Beule (1), Tasevski (3), Stijnen, Luyten, Tack Joris (5), Qerimi (5)

16 apr • United HC Tongeren - Achilles Bocholt • 31 -  30
Polfliet, Lupica, Guccio (1), Roland (3), Dimitroski (2), Tack Jelle (3), Bourlet (2)Roggeman(7), De Beule (3), Tasevski (2),  Stijnen,  Luyten, Qerimi (7), Tack • Joris (1)

09 apr • Sporting Nelo - United HC Tongeren • 28 - 30
Polfliet, Lupica, Guccio, Roland (1), Dimitroski (8), Tack Jelle (1), Roggeman (5), Bourlet (4), De Beule, Tasevski, Stijnen, Luyten (3), Tack Joris (5), Qerimi (3)

02 apr • Initia Hasselt - United HC Tongeren • 25  -  24
Polfliet, Lupica, Guccio, Roland, Dimitroski (3), Tack Jelle (3), Roggeman (3), Bourlet (2), De Beule, Tasevski (1), Stijnen (1), Luyten (1), Tack Joris (5), Qerimi (5)

26 mar • Achilles Bocholt - United HC Tongeren • 22 - 30
Polfliet, Lupica, Guccio, Roland (3), Dimitroski (3), Tack Jelle (3), Roggeman (6), Bourlet (1), De Beule, Tasevski (4), Stijnen, Luyten (2), Tack Joris (6), Qerimi (2)

19 mar • United HC Tongeren - Sporting Nelo • 35  -  20
Polfliet, Lupica, Guccio (1), Roland (3), Dimitroski (2), Tack Jelle (1), Stijnen, Roggeman (9), Bourlet (7), De Beule (2), Tasevski (5), Stijnen, Luyten (1), Tack Joris (3), Qerimi (1)

2009/2010 • PLAY OFF  -  Finales

08 mei • Achilles Bocholt - United HC Tongeren • 38 - 39 (29-29 ; 34-34)
Polfliet, Douha, Guccio, Roland (1), Depreter (4), Tack Jelle (1), Roggeman (7), Vreven (1), Cauwenberghs (7), Bourlet (5), Tasevski (4), Stijnen, Tack Joris (5), Qerimi (4)

1 mei • United HC Tongeren - Achilles Bocholt • 20  -  19
Polfliet, Boers, Guccio, Roland, Depreter (4), Tack Jelle, Roggeman (4), Vreven, Cauwenberghs (4), Bourlet (2), Tasevski (4), Stijnen, Tack Joris (2), Qerimi

2009/2010 • PLAY OFF -  Wedstrijden

24 apr • United HC Tongeren -  Achilles Bocholt • 34 - 25
Polfliet, Boers, Guccio, Roland, Depreter (3), Tack Jelle (2), Roggeman (9), Vreven (1), Cauwenberghs (5), Bourlet (2), Tasevski (6), Stijnen, Tack Joris (2), Qerimi (4)

10 apr • United HC Tongeren - Initia Hasselt • 28 - 24
Polfliet, Boers, Guccio, Roland, Depreter (5), Tack Jelle (1), Roggeman (5), Vreven, Cauwenberghs (4), Bourlet (7), Tasevski (5), Stijnen, Tack Joris, Qerimi (1)

27 mar • United HC Tongeren - HC Atomix • 35 - 23
Polfliet, Boers, Guccio (1), Roland, Depreter (8), Tack Jelle (4), Roggeman (4), Vreven, Cauwenberghs (3), Bourlet (2), Tasevski (6), Stijnen, Tack Joris (3), Qerimi (4)

21 mar • Achilles Bocholt  - United HC Tongeren • 29 - 29
Polfliet, Boers, Guccio, Roland, Depreter (1), Tack Jelle (6), Vreven, Roggeman (4), Vreven, Bourlet (8), Tasevski (2), Stijnen (1), Tack Joris (6), Qerimi (1)

13 mar • Initia Hasselt - United HC Tongeren • 25 - 23
Polfliet, Boers, Guccio, Roland, Depreter (5), Tack Jelle, Roggeman (9), Vreven, Bourlet (2), Tasevski (4), Stijnen, Tack Joris (3), Qerimi

07 mar • HC Atomix - United HC Tongeren • 27  -  32
Polfliet, Boers, Guccio, Roland (1), Depreter (7), Tack Jelle (2), Roggeman (3), Vreven (1), Bourlet, Tasevski (10), Stijnen, Tack Joris (7), Qerimi (1)

2008/2009 • PLAY OFF  -  Finales

21 mei • United HC Tongeren - Initia Hasselt • 34 - 30 (28-28) Polfliet, Mulleners, Guccio, Roland (4), Depreter (6), Tack Jelle (1), Jackers, Cauwenberghs (3), Bourlet (2), Tasevski (6), Stijnen, Hamers (6), Tack Joris (6)

17 mei • Initia Hasselt - United HC Tongeren • 24 - 25
Polfliet, Mulleners, Guccio, Roland, Depreter (4), Tack Jelle (2), Jackers, Cauwenberghs (2), Bourlet (5), Tasevski (5), Stijnen, Hamers (5),Tack Joris (2)

2008/2009 • PLAY OFF  -  Wedstrijden

09 mei • United HC Tongeren - KV Sasja • 32 - 33
Polfliet, Mulleners, Roland (5),Depreter (3), Tack Jelle (1), Jackers, Huybrechts,  Cauwenberghs (11), Bourlet (3), Tasevski (4), Stijnen, Hamers (4), Tack Joris (1)

02 mei • Sporting Neerpelt - United HC Tongeren • 31  -  34
Polfliet, Mulleners, Guccio, Roland (3), Depreter (3), Tack Jelle (7), Jackers (1), Huybrechts, Cauwenberghs (9), Bourlet, Tasevski, Stijnen, Hamers (7), Tack Joris (4)

18 apr • KV Sasja - United HC Tongeren • 33 - 34
Polfliet, Mulleners, Guccio (1), Roland (2), Depreter (4), Tack Jelle (2), Jackers, Cauwenberghs (2), Bourlet (4), Tasevski (9), Stijnen (1), Hamers (6), Tack Joris (3), Huybrechts

04 apr • United HC Tongeren - Sporting Neerpelt • 31  -  28
Polfliet, Mulleners, Guccio, Roland (2), Depreter (6), Tack Jelle (2), Jackers, Cauwenberghs (6), Bourlet (4), Tasevski (2), Stijnen, Hamers (3), Tack Joris (3), Ramabaja (3)

2007/2008 • PLAY OFF - Wedstrijden (5de plaats)

10 mei • United HC Tongeren -  Achilles Bocholt • 34 - 25 Mulleners, Douha, Roland (2), Depreter (5), Sas (2),Tack Jelle (5), Jackers (3), Hulsbosch (2), Cauwenberghs (6), Bourlet (4), Tomanovic (2), Dobojak (2), Tack Joris (1)

03 mei • Initia Hasselt - United HC Tongeren • 39  -  27
Buzaud, Mulleners, Roland (2), Depreter (6), Sas (2), Tack Jelle (2), Jackers, Hulsbosch (3), Cauwenberghs (1), Bourlet (2), Tomanovic (6), Dobojak, Tack Joris (3)

19 apr • United HC Tongeren - Initia Hasselt • 21 - 34
Buzaud, Mulleners, Roland (1), Depreter (3), Sas (1), Jackers (1), Hulsbosch (1), Cauwenberghs (2), Bourlet, Tomanovic (10), Dobojak (2), Tack Joris  

2006/2007 • PLAY OFF  -  Wedstrijden

12 mei • United HC Tongeren - HC Eynatten • 33 - 34
Buzaud, Lievens, Roland (4), Van Belleghem, Peric (1), Sas, Tack Jelle, Jackers (1), Smeijers (3), Clauwers (4), Bourlet (7), Tomanovic (4), Dobojak (6), Tack Joris (3)

05 mei • United HC Tongeren - KV Sasja • 23  -  26
Buzaud, Lievens, Roland (1), Depreter (7), Peric (1), Sas, Tack Jelle (3), Jackers (1), Smeijers, Clauwers, Bourlet (3), Tomanovic (4), Dobojak (2), Tack Joris (1)

02 mei • U. Beyne - United HC Tongeren • 28 - 38
Buzaud, Lievens, Roland (6), Depreter, Peric (1), Sas (1), Tack Jelle (4), Jackers (2), Smeijers (4), Clauwers (1), Bourlet (9), Tomanovic (3), Dobojak (5), Tack Joris (2)

21 apr  • KV Sasja  - United HC Tongeren • 34  -  29
Buzaud, Lievens, Roland (2), Depreter (3), Peric (2), Sas (1), Tack Jelle (1), Jackers, Smeijers, Clauwers (1), Bourlet (3), Tomanovic (7), Dobojak (2), Tack Joris (7)

18 apr   United HC Tongeren - U. Beyne  38 - 21
Buzaud, Lievens, Van Belleghem (1), Depreter (6), Sas (3), Tack Jelle (2), Jackers (3), Smeijers (6), Clauwers (5), Bourlet (3), Tomanovic (3), Dobojak (3), Tack Joris (3), Peric

 

PALMARES Belgisch Handbal

(tekst Hubert Blootacker)

Het palmares bij de Heren start bij het begin van de eerste nationale zaalcompetitie (1958-1959) .

Bij de Dames start het palmares bij de officiële invoering door de BHB van een nationale vrouwencompetitie (1980-1981).

Aantal landstitels Heren/club

 

Flémalle • 10
Hasselt • 10
Neerpelt • 10
Sasja • 6
Tongeren • 6
Eynatten • 3
Seraing • 2
Lebbeke • 2
Schaerbeek,Inter Herstal,Klub Mechelen,HC Herstal,Merksem • 1

Aantal Bekeroverwinningen Heren/club

 

Neerpelt • 9
Hasselt • 8
Sasja • 6
Tongeren • 6
Lebbeke • 3
Beyne • 3
Flémalle • 3
HC Herstal • 2
Seraing • 2
Eynatten, Inter Herstal, Avia Woluwe, Sparta Aalst, Mont sur Marchienne, Klub Mechelen • 1

LANDSKAMPIOEN HEREN • BEKERWINNAAR HEREN

 

1959 • Flémalle • (niet gespeeld)

1960 • Flémalle • Flémalle

1961 • Flémalle • Flémalle

1962 • Flémalle • Flémalle

1963 • Flémalle • (niet gespeeld)

1964 • Flémalle • (niet gespeeld) 

1965 • Flémalle • (niet gespeeld)

1966 • Schaarbeek • (niet gespeeld)

1967 • Seraing  • Inter Herstal

1968 • Sasja • Avia Woluwe

1969 • Flémalle • Sparta Aalst

1970 • Flémalle • Mont-s-Marchienne

1971 • Inter Herstal • Sasja

1972 • Avanti Lebbeke • Avanti Lebbeke

1973 • Avanti Lebbeke • Sasja

1974 • Sasja • (niet gespeeld,staking Luik)

1975 • Sasja • Seraing

1976 • Flémalle • Seraing

1977 • Seraing • Sasja

1978 • Neerpelt • Klub Mechelen

1979 • Klub Mechelen • Avanti Lebbeke

1980 • Neerpelt • Neerpelt

1981 • Neerpelt • Sasja

1982 • Neerpelt • Sasja

1983 • Neerpelt • Beyne

1984 • Hasselt • Hasselt

1985 • Hasselt • Avanti Lebbeke

1986 • Hasselt • Beyne

1987 • Neerpelt • Neerpelt

1988 • Neerpelt • Neerpelt

1989 • Neerpelt • Neerpelt

1990 • Neerpelt • Hasselt

1991 • HC Herstal • Hasselt

1992 • Olse Merksem • HC Herstal

1993 • Hasselt • Beyne

1994 • Hasselt • Neerpelt

1995 • Hasselt • Hasselt

1996 • Hasselt • HC Herstal

1997 • Hasselt • Neerpelt

1998 • Hasselt • Hasselt

1999 • Hasselt • Hasselt

2000 • Eynatten • Eynatten

2001 • Eynatten • Neerpelt

2002 • Eynatten • Neerpelt

2003 • Tongeren • Hasselt

2004 • Neerpelt • Tongeren

2005 • Tongeren • Tongeren

2006 • Sasja • Neerpelt

2007 • Sasja • Sasja

2008 • Sasja • Tongeren

2009 • Tongeren • Tongeren

2010 • Tongeren • Hasselt

2011 • Hasselt • Tongeren

2012 • Tongeren • Hasselt

2013 • Hasselt • Hasselt

2014 • Hasselt • Bocholt

2015 • Tongeren • Bocholt

2016 • Bocholt • Tongeren

Aantal landstitels Dames

 

Hasselt • 10
Visé • 10
Lebbeke • 2
Meeuwen • 2
Tongeren • 2
Antwerpen • 1
Melveren • 1
Sasja • 1
Uilenspiegel • 1

Aantal bekeroverwinningen Dames

 

Hasselt • 10
Visé • 9
Meeuwen • 3
Tongeren • 2
Antwerpen • 1
Hechtel • 1
Melveren • 1
Sasja • 1
Uilenspiegel • 1

LANDSKAMPIOEN DAMES • BEKERWINNAAR DAMES

 

1981 • Uilenspiegel • Uilenspiegel

1982 • Tongeren • Initia Hasselt

1983 • Avanti Lebbeke • Initia Hasselt

1984 • Avanti Lebbeke • Tongeren

1985 • Sasja • Tongeren

1986 • Tongeren • Initia Hasselt

1987 • Initia Hasselt • Initia Hasselt

1988 • Initia Hasselt • Sasja

1989 • Initia Hasselt • Initia Hasselt

1990 • Initia Hasselt • Initia Hasselt

1991 • Initia Hasselt • Initia Hasselt

1992 • Initia Hasselt • Initia Hasselt

1993 • Initia Hasselt • Initia Hasselt

1994 • Initia Hasselt • Visé

1995 • Initia Hasselt • DHC Meeuwen

1996 • Initia Hasselt • Initia Hasselt

1997 • Visé • Arena Hechtel

1998 • Visé • Visé

1999 • Visé • Visé

2000 • Visé • Visé

2001 • Visé • DHC Meeuwen

2002 • DHC Meeuwen • DHC Meeuwen

2003 • DHC Meeuwen • Visé

2004 • Visé • Visé

2005 • DHW Antwerpen • Sporting Neerpelt

2006 • Melveren • DHW Antwerpen

2007 • Visé • Visé

2008 • Visé • Visé

2009 • Visé • Visé

2010 • Visé • Melveren

Baloise Actov fitness provincie Limburg hormann Sendtex ASQ Printing Verhuizingen Douree DaVo CLB VZW KLIK OFFICE Beobank Cordeel sbb mmcontent Liswood & Tache DM Event Products DVV De Pivot Callant Timmermans Kroonreizen g.botta VIO Activ1 Vossen Vandebos Eden